Menu Close

eTwinning

DŽIUGI NAUJIENA!
Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Puriena” suteiktas veiklos kokybę patvirtinantis „eTwinning mokykla 2023–2024″ vardas! Tai mums visiems labai svarbus įvertinimas, rodantis, kad sėkmingai organizuojame ir / ar įgyvendiname tarptautinius ir nacionalinius eTwinning projektus!

 

„Feel your heart rainbow“ (liet. – „Pajausk savo širdies vaivorykštę“). Projekto tikslas –  atkreipti dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo(si) svarbą. 

„Get to know the trees with STREAM“ (liet. – „Pažink medžius su STREAM“). Projekto tikslas –  STREAM pagalba susipažinti su medžiais ir jų įvairove, jų panaudojimo galimybėmis artimoje aplinkoje.

„Lietuviškų pasakų karuselė taikant STREAM“. Projekto tikslas –  taikant patyriminio ugdymo metodą, pažinti lietuvių liaudies pasakas.

 

 

Vasario 14 d. Klaipėdos Gedminų gimnazijoje vyksta Nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė“. Jame mūsų įstaigos pedagogų organizuotus eTwinning projektus „Ką slepia Abėcėlė“, „ Feel your hert rainbow“ (liet. – pajausk savo širdies vaivorykštę) ir „Get to know the trees with ST(R)EAM“ (liet. – pažink medžius su ST(R) EAM) pristato mokytojos D. Reizgienė ir L. Petrošienė, L. Jermolčikė ir I. Urbonienė, R. Varašinskienė ir S. Barbšienė! Puiki galimybė keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi!

 

 

 

 

 

 

Skip to content