Menu Close

Užgavėnės – 2015 m.

Užgavėnių dieną, vasario 17-ąją,  visus vaikučius, tėvelius, darbuotojus pasitiko šventės personažais papuoštas darželio kiemas.

„Pabiručių“ grupės vaikučiai, persirengę čigoniukais, žydukais, kartu su auklėtoja Gintare  nuo pat ryto šurmuliavo darželyje. Jie, linksmai skanduodami, barškindami  įvairiausiais  instrumentais, lankė įstaigos darbuotojus ir  visiems linkėjo   šilto  pavasario  .

Darželio kieme, skambant nuotaikingai  muzikai, susirinko gausi Užgavėnių personažų palyda. Tai   vaikai, pedagogai ir  svečiai, pasipuošę savo gamintomis kaukėmis, persirengę čigonais, žydukais, raganaitėmis. Juos pasitiko Šeimininkės (aukl. S. Monkienė ir S.Šiuipienė). Čia skambėjo Užgavėnių dainos, sukosi rateliai.  Netrukus pasirodė ir svarbiausi šventės personažai – Lašininis ir Kanapinis (aukl. D. Noreikienė ir V. Bugienė). Po  linksmų varžytuvių visi pripažino Kanapinio pergalę.

Pagaliau užkurtas Užgavėnių laužas, ir jame sudeginta  Morė. Šventės dalyviai vaišinosi skaniais Užgavėnių blynais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


septyni + = 9

Skip to content