Užgavėnės – 2015 m.

Užgavėnių dieną, vasario 17-ąją,  visus vaikučius, tėvelius, darbuotojus pasitiko šventės personažais papuoštas darželio kiemas.

„Pabiručių“ grupės vaikučiai, persirengę čigoniukais, žydukais, kartu su auklėtoja Gintare  nuo pat ryto šurmuliavo darželyje. Jie, linksmai skanduodami, barškindami  įvairiausiais  instrumentais, lankė įstaigos darbuotojus ir  visiems linkėjo   šilto  pavasario  .

Darželio kieme, skambant nuotaikingai  muzikai, susirinko gausi Užgavėnių personažų palyda. Tai   vaikai, pedagogai ir  svečiai, pasipuošę savo gamintomis kaukėmis, persirengę čigonais, žydukais, raganaitėmis. Juos pasitiko Šeimininkės (aukl. S. Monkienė ir S.Šiuipienė). Čia skambėjo Užgavėnių dainos, sukosi rateliai.  Netrukus pasirodė ir svarbiausi šventės personažai – Lašininis ir Kanapinis (aukl. D. Noreikienė ir V. Bugienė). Po  linksmų varžytuvių visi pripažino Kanapinio pergalę.

Pagaliau užkurtas Užgavėnių laužas, ir jame sudeginta  Morė. Šventės dalyviai vaišinosi skaniais Užgavėnių blynais.

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“