Projektinė veikla

Tarptautinė projektinė veikla 2019 metais

1. Ilgalaikis tarptautinis projektas „Pasakyk pasauliui labas“ (angl. Say Hello to the World).

Projekto tikslas – skatinti vaikus būti draugiškais, padėti įveikti stereotipus ir išankstines nuostatas dėl kitokios socialinės aplinkos, ugdyti pagarbą kitoms tautoms, jų kultūroms ir tradicijoms, toleruoti skirtumus. Projekte dalyvauja „Obuoliukų“, „Boružėlių“(2018m.) ir ,,Aitvarėlių“(2019m.) grupių vaikai ir pedagogai.

1. Ilgalaikis Šiaurės šalių projektas „Nordplus Junior“.

Projekto tikslas – bendraujant  ir bendradarbiaujant su šeimomis, integruojant inovatyvius pedagoginius metodus, puoselėti tarpkultūrines šeimų kompetencijas.

Dalyvauja ikimokyklinės įstaigos iš trijų Baltijos šalių: Estijos, Latvijos, Lietuvos. Jų partnerystė bus grindžiama  nacionalinėmis šalių kultūromis, gerosios patirties sklaida.

1. Tarptautiniai eTwinning projektai:

„Little scientists“ (liet. „Mažieji mokslininkai“) Projekto tikslas – tenkinti pažinimo poreikį, gebėjimą tyrinėti, samprotauti, ieškoti informacijos. Dalyvauja „Žvirbliukų“, „Pabiručių“, „Lašiukų“ ir „Bildukų“ grupių vaikai ir mokytojai.

„Little bird feeders‘ city“ (liet. – „Mažojo paukštelio lesyklėlių miestas“). Projekto tikslas – ugdyti pagarbą gamtai ir gyvybei. Dalyvauja „Spinduliukų“,“Žvirbliukų“ ir „Lašiukų“ grupių vaikai ir mokytojai.

Bobbi Bear comes to sleep (liet. – „Meškiukas Bobbi ateina miegoti“) Tikslas – skatinti bendaradarbiavimą tarp ugdytinių šeimų, šeimos tradicijų pažinimą įvairiose Europos šalyse. Dalyvauja „Žvirbliukų“ grupės vaikai ir mokytoja.

We‘ll open the fairy door“ (liet. – „Mes atversim pasakos duris“). Projekto tikslas – lavinti kalbinius gebėjimus, ugdyti kūrybiškumą. Dalyvauja „Žvirbliukų“ ir „Lašiukų“ gr. vaikai ir mokytojai.

Nacionalinis projektas „Nors dar mažas, bet labai myliu Lietuvą“ Projekto tikslas – gilinti žinias apie Lietuvos istoriją, tradicijas ir papročius.

Dalyvauja „Žirniukų“ gr. vaikai ir mokytojai.

Projektuose dalyvauja ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš Turkijos, Lenkijos, Ispanijos, Rumunijos, Lietuvos.

Informacija atnaujinta — 2019/02/20 | << ATGAL

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis