eTwinning

DŽIUGI NAUJIENA!
Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Puriena” suteiktas veiklos kokybę patvirtinantis „eTwinning mokykla 2023–2024″ vardas! Tai mums visiems labai svarbus įvertinimas, rodantis, kad sėkmingai organizuojame ir / ar įgyvendiname tarptautinius ir nacionalinius eTwinning projektus!

 

„Feel your heart rainbow“ (liet. – „Pajausk savo širdies vaivorykštę“). Projekto tikslas –  atkreipti dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo(si) svarbą. 

„Get to know the trees with STREAM“ (liet. – „Pažink medžius su STREAM“). Projekto tikslas –  STREAM pagalba susipažinti su medžiais ir jų įvairove, jų panaudojimo galimybėmis artimoje aplinkoje.

„Lietuviškų pasakų karuselė taikant STREAM“. Projekto tikslas –  taikant patyriminio ugdymo metodą, pažinti lietuvių liaudies pasakas.

 

 

Vasario 14 d. Klaipėdos Gedminų gimnazijoje vyksta Nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė“. Jame mūsų įstaigos pedagogų organizuotus eTwinning projektus „Ką slepia Abėcėlė“, „ Feel your hert rainbow“ (liet. – pajausk savo širdies vaivorykštę) ir „Get to know the trees with ST(R)EAM“ (liet. – pažink medžius su ST(R) EAM) pristato mokytojos D. Reizgienė ir L. Petrošienė, L. Jermolčikė ir I. Urbonienė, R. Varašinskienė ir S. Barbšienė! Puiki galimybė keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi!

 

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta — 2023-05-08 | << ATGAL

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“