Tolerancijos diena !

IMG_2532IMG_2544IMG_2545IMG_2526

Tolerancija – tai, ką kiekvienas auginame savo širdelėse: jau nuo mažens kaupiame įvairiausias patirtis, matydami, kokius santykius aplink save kuria mūsų artimiausi žmones. Nuo parodyto pavyzdžio priklausys, kaip mes išmoksime priimti vienas kitą: žaisdami, eidami susikibę už rankų, kalbėdami ir klausydami vienas kito. tad viskas prasideda nuo kiekvieno iš mūsų. Šiais metais tolerancijos simbolis – rankos. Tik rankų reikia, kad pasaulį darytume gražesnį!

 

 

 

 

 

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“