Menu Close

RUGSĖJO 20 – DIENA BE AUTOMOBILIO

Rugsėjo 20 d. Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Puriena”  minėsime Tarptautinę dieną be automobilio, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai.

Pagrindinis mūsų miestų oro taršos šaltinis – transporto priemonių išmetamosios dujos ir nuo gatvių pakeliamos dulkės. Susimąstykime, kokias kenksmingas medžiagas mums tenka įkvėpti kiekvieną dieną ir rinkimės sveikesnę transporto priemonę.

Kiekviena kelionė, kai einame pėsčiomis ar važiuojame dviračiu, prisideda prie bendro dienos fizinio aktyvumo. Jis labai svarbus gerai savijautai. Vaikščioti pėsčiomis arba važinėti dviračiu – tai paprastas, laiko nekainuojantis būdas laikytis Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijos per savaitę fiziniam aktyvumui skirti ne mažiau kaip 150 minučių.

Tad reikėtų stengtis ne tik šią dieną, bet ir ištisus metus kelionei į darbą, parduotuvę ar į svečius rinktis ne greitą ir patogų savo automobilį, o sveikesnę ir taupesnę transporto rūšį.

Prisijunkime!
Atvykime į darželį be automobilio!
Taip prisidėsime prie švarios gamtos išsaugojimo!

 

 

Skip to content