Menu Close

Rudens vakarojimai – 2015 m.

Kai už lango ilgi rudens vakarai,  tamsu ir nyku,  kviečiame visus į tradicinius rudens vakarojimus pabendrauti, pasidžiaugti vaikų dainelėmis, žaidimais, vaidinimais, pasidalinti savo prisiminimais. Tai šventės, kuriose sėkmingai puoselėjamos lietuvių liaudies papročiai ir tradicijos.

Šiais metais parengti 6 įvairios tematikos  vakarojimai.

„Spalviukų“ gr. vakaronėje  „Pele, pele, nešk miegelį“ atsisipindėjo vaikų polinkis žaisti su draugais ir  su suaugusiais, kurie stengėsi užtikrinti teigiamas vaikų emocijas.

Lietuvių tautos darbštumas atskleistas   „Lašiukų“ gr. vakaronėje „Kinku linku darbininkai“. Vaikai dainelėmis ir rateliais pateikė senojo kaimo šienapjūtės darbus, rugių sėjimą, grybavimą,  o šešėlių teatro vaidinime „Vaikų pasaka“  – avelių ganymą.

Šv. Martyno, ožio diena – ganiavos pabaigtuvių papročiai parodyti „Skruzdėliukų“ gr. vakaronėje.

Mūsų tautos išradingumas,  šmaikštumas, gebėjimas gudrauti, juokauti, erzintis atskleistas „Giliukų“ gr. vakaronėje „Melagis melavo“ .

„Bitučių“ gr. vakaronėje  „Per jūreles mareles“ gvildenami Pamario krašto žvejų darbai, rūpesčiai dėl palankaus oro ir gero laimikio.

„Pabiručių“ gr. surengė bendrą vaikų ir tėvų vaidinimą „Voro vestuvės“. Vaikai  buvo įvairūs personažai – vabaliukai, sraigės, boružėlės, žiogai, skuzdėlytės, kurių scenine apranga pasirūpino tėveliai. Dainavo grupės tėvų ansamblis, kurį subūrė auklėtoja Gintarė Karaliūtė.

Rudens vakarojimams parengti 4 šešėlių teatro  vaikų vaidinimai, kuriuos pastatė ir režisavo neformaliojo švietimo pedagogė, teatro auklėtoja Dagna Volkovaitė.

Vaikučius šventėms taip pat ruošė meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė bei grupių auklėtojos. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


trys − = 2

Skip to content