Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“

Dalinamės džiaugsmingu laukimu! Š. m. kovo 25 d. Šakiuose vyks 18-oji Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“. Renginyje bus pagerbti kūrėjai – įteikti diplomai, laureatams – „Tegyvuoja teatras“ statulėlės. Mūsų įstaigos neformaliojo švietimo mokytojos Dagnos Volkovaitės parengtas spektaklis „Obuolių istorijos” pagal Vytauto V. Landsbergio knygą „Obuolių pasakos” pretenduoja net į 4 (keturias) nominacijas: „Ryškiausias lėlių teatro dailininkas” (kartu su neformaliojo švietimo mokytoja Giedre Kontrimiene), „Ryškiausias lėlių teatro aktorių ansamblis ”, „Ryškiausias lėlių teatro spektaklis”, „Ryškiausias lėlių teatro režisierius“. Vaidinimo aktoriai – „OBUOLIUKŲ” grupės vaikai (mokytojos Dangira Noreikienė ir Rūta Varašinskienė). ŠAUNUOLIAI!!! Laukiame rezultatų!

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“