Menu Close

Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“

Dalinamės džiaugsmingu laukimu! Š. m. kovo 25 d. Šakiuose vyks 18-oji Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“. Renginyje bus pagerbti kūrėjai – įteikti diplomai, laureatams – „Tegyvuoja teatras“ statulėlės. Mūsų įstaigos neformaliojo švietimo mokytojos Dagnos Volkovaitės parengtas spektaklis „Obuolių istorijos” pagal Vytauto V. Landsbergio knygą „Obuolių pasakos” pretenduoja net į 4 (keturias) nominacijas: „Ryškiausias lėlių teatro dailininkas” (kartu su neformaliojo švietimo mokytoja Giedre Kontrimiene), „Ryškiausias lėlių teatro aktorių ansamblis ”, „Ryškiausias lėlių teatro spektaklis”, „Ryškiausias lėlių teatro režisierius“. Vaidinimo aktoriai – „OBUOLIUKŲ” grupės vaikai (mokytojos Dangira Noreikienė ir Rūta Varašinskienė). ŠAUNUOLIAI!!! Laukiame rezultatų!

 

Skip to content