Menu Close

INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO!

Informacija dėl koronaviruso!

Lietuvoje šiuo metu nei įtariamų, nei patvirtintų naujojo koronaviruso infekcijos atvejų nenustatyta, Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Ekstremalių situacijų operacijų centras (ESOC) toliau aktyviai imasi prevencinių veiksmų, siekiant apsaugoti žmones nuo galimų grėsmių.
Vadovaujantis tarptautinių ekspertų išvadomis, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir NVSC rekomenduoja žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų) 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą, siekiant užkirsti kelią galimam infekcijos plitimui.

Jeigu šiemet lankėtės Kinijoje ar Šiaurės Italijoje ir grįžę pajutote simptomus, panašius į gripo, kreipkitės į bendrąjį pagalbos centrą tel. 112. Kilus klausimų dėl naujojo koronaviruso galima skambinti visą parą:

+370 618 79984, +370 616 94562, +370 62077547

 Taip pat galite kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos telefonu Nr. (85) 212 4098 arba el. paštu info@nvsc.lt

Ugdytiniams, turėjusiems riziką užsikrėsti naujuoju koronavirusu, dėl izoliavimosi laikotarpio  informuoti grupės mokytoją ar darželio administraciją.

 

 

Dėl ugdymo proceso ir darbo organizavimo asmenims, kurie lankėsi Kinijoje ir Šiaurės Italijoje

Nuoroda apie medicininių kaukių naudojimą:

http://www.ulac.lt/naujienos/pranesimai-spaudai/medicinine-kauke-reikalinga-serganciam-o-ne-sveikam

Informacija grįžusiems:

http://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/efektyviausios-priemones-koronaviruso-prevencijai-konsultavimas-ir-grizusiu

Rekomendacijos izoliavimosi laikotarpiui_

Naujienos:

https://www.sveikatosbiuras.lt/lt/pradzia/atnaujintos-koronaviruso-rekomendacijos-20339.html?fbclid=IwAR1ivJXD4KkwsyT-y-ADj_XsD11cLgXoMpsu4rj6zeXO_t2Y8IdFazZuqJU 

 

Skip to content