„Bėk, šok, mesk”

2023 m. kovo 30 d.  Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla pakvietė darželių priešmokyklinio amžiaus vaikus į sportinį renginį „Bėk, šok, mesk”, kuriame mažieji sportininkai susipažino su mokyklos erdvėmis, šuolio į aukštį, šuolio į tolį, šuolio per barjerus, rutulio stūmimo, šuolio su kartimi rungtimis, taip pat pasivaržė estafetėse su draugais iš kitų ugdymo įstaigų. Renginio tikslas – ugdyti vaikų fizinį raštingumą ir supažindinti su lengvosios atletikos sporto šaka.

Liejosi daug teigiamų emocijų, sportinio azarto, mokykloje sportavo net 11 Klaipėdos lopšelių-darželių: „Purienos”, „Versmės”, „Eglutės”, „Aitvarėlio”, „Klevelio”, „Pumpurėlio”, „Bangelės”, „Dobiliuko”, „Šaltinėlio”, „Želmenėlio” ir „Žilvičio” auklėtinių.

Renginį inicijavo Klaipėdos  PŠKC  ikimokyklinio ugdymo įstaigų neformaliojo švietimo (fizinio ugdymo) mokytojų metodinis būrelis.

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“