,,Alio! Ieškome talentų!”

Vasario 24 dieną dalyvavome Klaipėdos miesto tarptautinės mokyklos ,,Universa Via” organizuotame konkurse: ,,Alio! Ieškome talentų!”. Priešmokyklinės “Bitučių” grupės vaikai: Viltė Baršytė, Oskaras Velykis ir Urtė Jonkutė atskleidė savo gebėjimus – šoko, dainavo, improvizavo, atliko užduotis ir už tai buvo apdovanoti komisijos Padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Viltė Baršytė ir Oskaras Velykis laimėjo III vietą. Vaikus ruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vilma Urniežienė, muzikos mokytoja Regina Bočkienė ir tėveliai. 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“