Šventinis Velykų rytmetys

       Balandžio 18 d. priešmokyklinės ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikai atskubėjo pasipuošę ir nešini margučiais, nes jų laukė Velykinis rytmetis su draugais – ,,Smeltės“ m-klos   ,,Delfinukų“ ugdytiniais.  Salėje vaikus  pasitiko Velykų Bobutė, kuri pasidžiaugė taip greitai atėjusiu pavasariu, gamtos atbudimu, visus pasveikino su pačia gražiausia pavasario, o kartu  ir džiaugsmo  švente-Velykomis, papasakojo apie Velykų šventimo tradicijas, papročius, prašė pasukti galveles ir įminti mįsles. Su vaikučiais bendravo ir Zuikienė.  Rytmečio metu vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius apie Velykas, margučius, pavasarį, žaidė žaidimus, šoko ratelius , rungtyniavo, atlikdami  įvairias velykines užduotis, rideno margučius. Šventei pasibaigus, Velykė  ir Zuikienė pasidžiaugė vaikų  mokėjimu bendrauti, linksmintis,  būti draugiškais ir apdovanojo šokoladiniais margučiais. Vaikai  į grupes grįžo pilni pačių gražiausių įspūdžių, patyrę daug  smagių akimirkų.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danutė Birbilienė

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“