Velykos – 2015 m.

Atbudusi gamta dovanoja ne tik saulės šilumą, gaivią žalumą, bet ir gražią Velykų šventę. Mūsų darželyje šiai šventei  surengti 3 rytmečiai.

„Lašiukų“ ir „Pabiručių“ grupės vaikučius  aplankė sumanioji Velykų bobutė (aukl S. Šiuipienė) ir nuotaikingas  Pavasaris  (aukl. E. Ercienė). „Bildukai“ maloniai bendravo su  Velyke (aukl. D. Noreikienė) ir Kiškiu  (KU PF studentė   Laura ). Priešmokyklinukai  – „Bitučių“ ir „Skruzdėliukų“ ugdytiniai—šoko, dainavo , žaidė su Vištele (priešmok. ugd. ped. J. Gaučiuvienė) ir Gaideliu (priešmok. ugd. ped.  V. Urniežienė).

Švenčių personažai supažindino vaikus su Velykų  tradicijomis, simboliais, aptarė margučių  spalvų reikšmę, marginimo raštus. Visi  atsakingai   rinko stipriausią ir  toliausiai nuriedėjusį margutį. dalijosi savo įspūdžiais apie Velykų šventę šeimoje.

Nuotaikingas daineles, ratelius, šokius vaikams išmokti padėjo meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė.

[Galerija nerasta]

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“