Menu Close

Velykos – 2015 m.

Atbudusi gamta dovanoja ne tik saulės šilumą, gaivią žalumą, bet ir gražią Velykų šventę. Mūsų darželyje šiai šventei  surengti 3 rytmečiai.

„Lašiukų“ ir „Pabiručių“ grupės vaikučius  aplankė sumanioji Velykų bobutė (aukl S. Šiuipienė) ir nuotaikingas  Pavasaris  (aukl. E. Ercienė). „Bildukai“ maloniai bendravo su  Velyke (aukl. D. Noreikienė) ir Kiškiu  (KU PF studentė   Laura ). Priešmokyklinukai  – „Bitučių“ ir „Skruzdėliukų“ ugdytiniai—šoko, dainavo , žaidė su Vištele (priešmok. ugd. ped. J. Gaučiuvienė) ir Gaideliu (priešmok. ugd. ped.  V. Urniežienė).

Švenčių personažai supažindino vaikus su Velykų  tradicijomis, simboliais, aptarė margučių  spalvų reikšmę, marginimo raštus. Visi  atsakingai   rinko stipriausią ir  toliausiai nuriedėjusį margutį. dalijosi savo įspūdžiais apie Velykų šventę šeimoje.

Nuotaikingas daineles, ratelius, šokius vaikams išmokti padėjo meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė.

no images were found

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


penki − 4 =

Skip to content