Menu Close

Vasario 16-oji – 2016 m.

Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti  parengtas rytmetys „Gera augti Lietuvoj“.

Meilės Tėvynei prasideda nuo savo kiemo, savo gatvės, gimtojo miesto pažinimo, todėl šventės  vedančiosios , priešmokyklio ugdymo pedagogės ,  V. Urniežienė, D Birbilienė bei meninio ugdymo mokytoja R, Bočkienė pakvietė pasižvalgyti po Klaipėdą. Keliauti padėjo  mažoji Bitutė – Urtė Jankutė   iš „Bitučių“ grupės.

Klaipėda – miestas prie jūros. Jūra, uostas labai svarbu kiekvienam klaipėdiečiui, todėl rytmečio programa ir prasidėjo mažųjų lietuvaičių rateliu ir daina apie mėlyną jūrą. Vaikai klausėsi pasakojimų apie „Kalvystės“, „Laikrodžių“ muziejus ir jų  eksponatus, apie  Klaipėdos kariljoną ir  muzikinį teatrą.

Vaikai šoko,  deklamavo eilėraščius, grojo varpeliais,  muzikiniais trikampiais imitavo įvairius laikrodžius. Linksmai skambėjo „Skruzdėliukų“ grupės  vaikiškų muzikos instrumentų orkestras, nuotaikinga daina apie  gintarinį Klaipėdos miestą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


vienas + 3 =

Skip to content