Menu Close

Vasario 16 – 2015 m.

Šiais metais Vasario 16-ajai paminėti mūsų darželyje parengtas rytmetis „Lietuvos šalelė“. Jame dalyvavo priešmokyklinių grupių vaikai, svečiai Iš Regos ugdymo centro

Šventės vedančiosios – priešmokyklinio ugdymo pedagogės –  Janina  Gaučiuvienė ir Vilma Urniežienė bei meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė pakvietė visus pakeliauti po Lietuvos regionus – Žemaitiją, Aukštaitiją, Suvalkiją, Dzūkiją. Klaipėdos kraštą. Vaikai klausėsi regionams būdingų pasakojimų apie krašto gamtą, žymius žmones, miestus, kulinarinį paveldą, dainavo  dainas, šoko ratelius.

Svečiai iš Regos ugdymo centro  demonstravo  autentiškus tautinius kostiumus, kuriuos pristatė meninio ugdymo mokytoja Loreta Aukštuolienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


trys + = 5

Skip to content