„Vaikų muzikinės išdaigos“

Klaipėdos miesto meninio ugdymo mokytojų iniciatyva  kovo 18d.  Žvejų kultūros rūmuose surengtas mažųjų klaipėdiečių koncertas „Vaikų muzikinės išdaigos“. Koncerte dalyvavo apie  400  ugdytinių iš 43 miesto ikimokyklinių  įstaigų.

Mūsų darželį atstovavo  17 vaikų iš „Pabiručių“, „Skruzdėliukų“, „Pelėdžiukų“,  „Obuoliukų“ ir „Boružėlių“ grupių.  Pasirodėme I koncerto dalyje, kuri skirta vaikų muzikinėm išdaigom kambaryje. Vaikai šoko ir  dainavo apie laikroduką, virdulį, naują dieną, stebėjo kitų bendraamžių koncertinius numerius. Mažieji dainininkai ir šokėjai puikiu atlikimu,   gera nuotaika, scenine kultūra žavėjo gausiai susirinkusius žiūrovus.

Mūsų darželio vaikučius koncertui parengė meninio ugdymo mokytojos – Regina Bočkienė ir Donata Sirtautienė.

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“