Vaikų kūryba JOAN MIRO stiliumi

Klaipėdos lopšelyje-darželyje “Puriena” tęsiasi nuostabus projektas “Didžiųjų dailininkų įkvėpti.” Vaikams ir pedagogams Joan Miro paveikslus stebėti ir įkvėpimo semtis padėjo projekto kūrėja ir koordinatorė neformaliojo švietimo (dailės) mokytoja Giedrė Kontrimienė. Kviečiame pasigrožėti “Skruzdėliukų” (mokytoja – Audronė Grigišienė), “Bildukų” (mokytoja Lina Černeckienė), “Obuoliukų” (mokytoja – Aleksandra Jefizova) ir “Bitučių” (mokytoja -Vilma Urniežienė) gr. vaikų kūrybiniais darbais!

https://fb.watch/4Bkv6ajyfm/ 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“