Vaikai piešia pasakas

Skaitymo metams paminėti visi ,,Purienos“ l/d priešmokyklinių grupių vaikai piešė iliustracijas pasakoms. Vadovaujami neformaliojo ugdymo (dailės) pedagogės Giedrės Kontrimienės vaikai pabandė suartinti žodinę ir vaizduojamąją kūrybą ir tai jiems puikiai sekėsi.

,,Skruzdėliukų“ priešmokyklinės grupės vaikučiai piešė iliustracijas senoms žinomoms pasakoms. Jų darbai eksponuojami I.Simonaitytės bibliotekos Kalnupės skyriuje. Be to, pagal vaikų piešinius, sukurtus per dailės užsiėmimus, apie skruzdėlyčių gyvenimą vaikai su savo auklėtoja Danute Birbiliene sukūrė fantastiškus pasakojimus ir ,,išleido“ savo pirmą originalią knygą ,,Skruzdėliukų istorijos“.

,,Bitučių“ priešmokyklinės grupės vaikai nuostabiai iliustravo pasaką ,,Vilko popieriai“. Adaptuotus tekstus savo iliustracijoms vaikai sukūrė ir užrašė kartu su savo grupės auklėtojomis Dalia Reizgiene ir Jolanta Skrodeniene. Jos taipogi gražiai įrišo ir paruošė skaitymui puikų vienetinį knygos egzempliorių.

,,Pabiručių“ priešmokyklinės gr. vaikai dailės užsiėmimuose kūrė piešinius pagal T.Kriukovos pasaką ,,Skaitymas“. Knygą redagavo ir įrišo auklėtojos Vilma Urniežienė ir Jolanta Skrodenienė.

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“