„Vaidinimo kraitelė” šventė

Šiandien vyko nuostabi ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinės raiškos festivalio „Vaidinimo kraitelė” šventė mieste. Renginys skirtas Klaipėdos miesto 770 metų jubiliejui Šios dienos šūkis – „Mes mylime teatrą, mes mylime Klaipėdą. Tegyvuoja „Vaidinimų kraitelė”!. Šventė prasidėjo sveikinimo žodžiu ir teatralizuota eisena link Jono kalnelio – susibūrimo vietos. Mūsų įstaigą atstovavo „Bitučių” ir „Obuoliukų” grupių vaikai. Visus užbūrė Klaipėdos lėlių teatro improvizacija. Renginį organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras, neformaliojo švietimo (teatro) mokytojos Dagna Volkovaitė (l. – d. „Puriena“) ir Romualda Poškienė (l.-d. „Nykštukas“). Ačiū visiems prisidėjusiems darbuotojams ir vaikų tėveliams.