“Vaidinimo kraitelė” šventė

Šiandien vyko nuostabi ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinės raiškos festivalio “Vaidinimo kraitelė” šventė mieste. Renginys skirtas Klaipėdos miesto 770 metų jubiliejui Šios dienos šūkis – “Mes mylime teatrą, mes mylime Klaipėdą. Tegyvuoja “Vaidinimų kraitelė”!. Šventė prasidėjo sveikinimo žodžiu ir teatralizuota eisena link Jono kalnelio – susibūrimo vietos. Mūsų įstaigą atstovavo “Bitučių” ir “Obuoliukų” grupių vaikai. Visus užbūrė Klaipėdos lėlių teatro improvizacija. Renginį organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras, neformaliojo švietimo (teatro) mokytojos Dagna Volkovaitė (l. – d. „Puriena“) ir Romualda Poškienė (l.-d. „Nykštukas“). Ačiū visiems prisidėjusiems darbuotojams ir vaikų tėveliams.

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“