Menu Close

Užgavėnių šventės atgarsiai… – 2017 m.

Vasario 28 dieną, triukšmingai nuskambėjo, nuaidėjo Užgavėnių  šventė ,,Žirniukų“ ir ,,Bildukų“ grupėse. Vaikai visą savaitę ruošėsi blynų šventei, kalbėjo apie Užgavėnių tradicijas, papročius, jų prasmę, gamino kaukes. Šventės dieną persirengę raganomis, velniais, baubais ir kitais personažais įnirtingai ieškojo pavasario –  koridoriuose, kabinetuose, savo grupėse, daug šoko, dainavo, triukšmavo.

Mūsų klegesys prikvietė ir kaimynus – netikėtai atbildėjo persirengėliai iš Vydūno gimnazijos (,,Bitučių“ ir ,,Pabiručių“ priešmokyklinių grupių vaikai). Apie kokius tik blynus kartu nepridainavom: apie bulvinius, apie miltinius, širdelių, mielinius, varškėčius. Dvi didžiosios raganos – auklėtojos Audronė Grigišienė ir Vaida Būgienė per žiemą pagamino ,,gyvybės eleksyro“ ir ,,antižiemino“, kuriais visus vaišino iš didžiulio stebuklingo samčio, linkėdamos sveikatos, saulės, gerumo, šilumos ir žinoma, kad ,,Purienos“ statybos greičiau baigtųsi, kad  mūsų nauji namai būtų jaukūs, varnos ant kamino lizdų nesuktų…

Suradę pavasarį- sėdom vaišintis, juk per Užgavėnes reikia sočiai ir daug prisivalgyti. Valgydami  dar ir edukacinį filmuką pažiūrėjom, kuriame robotukas  apie Užgavėnes mums papasakojo. Viską aptarę, nupiešėme savo blogus darbus, sudėjome į didžiulį krepšį ir išmetėme, kad nuo pavasario geresni būtume, viskas labiau sektųsi…

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


keturi − 3 =

Skip to content