Užgavėnės – 2016 m.

Užgavėnių šventei ruošėsi  visi,  maži ir dideli. Vaikai kartu su tėveliais ir auklėtojomis darė kaukes, mokėsi dainelių, ratelių, žaidimų, šmaikščių ketureilių. Auklėtoja V. Būgienė padarė nuotaikingą skelbimą, kviečiantį visus į Užgavėnes – blynų puotą. Pedagogai, administracijos darbuotojai rūpinosi sklandžia šventės eiga, nuotaikinga muzika,  Užgavėnių personažų apranga. Virėjos kepė blynus, kiemsargiai paruošė laužą ir  ratukus vežti Morei, kurią padarė neformaliojo švietimo pedagogė, teatro auklėtoja  D. Volkovaitė.

Vasario 9-ąją iš ryto visus   pasitiko šventiškas kiemas,  papuoštas Užgavėnių personažais. Tai neformaliojo švietimo pedagogės, dailės auklėtojos G. Kontrimienės paruoštos dekoracijos.  Auklėtoja G. Karaliūtė kartu su savo mažaisiais čigoniukais, iš „Pabiručių“ grupės, meninio ugdymo mokytoja R. Bočkienė  bei direktoriaus pavaduoja ugdymui  R. Pažėrienė  aplankė  darželio grupes, pakvietė visus į šventę.

Šventės vedančioji,   Gaspadinė (auklėtoja O. Žutautienė), džiaugėsi susirinkusiais svečiais – žydukais, čigoniukais, ragino visus linksmintis, šmaikštauti, kad žiemą  greičiau išvarytume ir pavasario sulauktume. Vaikai dainavo, šoko ratelius, stebėjo Lašininio (auklėtoja D Reizgienė) ir Kanapinio (auklėtoja S. Momkienė) varžybas, darželio teritorijoje ieškojo Morės. Užgavėnių lauže sudegė ne tik Morė, bet ir netinkami, negeri darbeliai, pyktis, bloga nuotaika.

Riestainiais apdovanotos gražiausios Užgavėnių kaukės. Jas rinko kiekvienos grupės vaikai ir pedagogai. Šventė baigėsi skanių blynų vaišėmis. 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“