Menu Close

Užgavėnės – 2016 m.

Užgavėnių šventei ruošėsi  visi,  maži ir dideli. Vaikai kartu su tėveliais ir auklėtojomis darė kaukes, mokėsi dainelių, ratelių, žaidimų, šmaikščių ketureilių. Auklėtoja V. Būgienė padarė nuotaikingą skelbimą, kviečiantį visus į Užgavėnes – blynų puotą. Pedagogai, administracijos darbuotojai rūpinosi sklandžia šventės eiga, nuotaikinga muzika,  Užgavėnių personažų apranga. Virėjos kepė blynus, kiemsargiai paruošė laužą ir  ratukus vežti Morei, kurią padarė neformaliojo švietimo pedagogė, teatro auklėtoja  D. Volkovaitė.

Vasario 9-ąją iš ryto visus   pasitiko šventiškas kiemas,  papuoštas Užgavėnių personažais. Tai neformaliojo švietimo pedagogės, dailės auklėtojos G. Kontrimienės paruoštos dekoracijos.  Auklėtoja G. Karaliūtė kartu su savo mažaisiais čigoniukais, iš „Pabiručių“ grupės, meninio ugdymo mokytoja R. Bočkienė  bei direktoriaus pavaduoja ugdymui  R. Pažėrienė  aplankė  darželio grupes, pakvietė visus į šventę.

Šventės vedančioji,   Gaspadinė (auklėtoja O. Žutautienė), džiaugėsi susirinkusiais svečiais – žydukais, čigoniukais, ragino visus linksmintis, šmaikštauti, kad žiemą  greičiau išvarytume ir pavasario sulauktume. Vaikai dainavo, šoko ratelius, stebėjo Lašininio (auklėtoja D Reizgienė) ir Kanapinio (auklėtoja S. Momkienė) varžybas, darželio teritorijoje ieškojo Morės. Užgavėnių lauže sudegė ne tik Morė, bet ir netinkami, negeri darbeliai, pyktis, bloga nuotaika.

Riestainiais apdovanotos gražiausios Užgavėnių kaukės. Jas rinko kiekvienos grupės vaikai ir pedagogai. Šventė baigėsi skanių blynų vaišėmis. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


trys + 5 =

Skip to content