Tramtatulis – 2015 m.

Klaipėdos etnokultūros centre vyko  VI-asis Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“, skirtas Etnografinių regionų metams. Konkurso tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius dainininkus, muzikantus, pasakorius. Šiais metais ypač aktyviai dalyvavo ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai – pasirodė net 33 mažųjų kolektyvai.

Mūsų darželį atstovavo Meda Kurlavičiūtė iš  priešmokyklinės „Skruzdėliukų“ grupės. Ji dainavo dvi Klaipėdos krašto dainas: „Taiso giružėj“ ir „Siejau kanapę“. Jaunąją dainininkę konkursui parengė meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė.

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“