Menu Close

Tramtatulis – 2015 m.

Klaipėdos etnokultūros centre vyko  VI-asis Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“, skirtas Etnografinių regionų metams. Konkurso tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius dainininkus, muzikantus, pasakorius. Šiais metais ypač aktyviai dalyvavo ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai – pasirodė net 33 mažųjų kolektyvai.

Mūsų darželį atstovavo Meda Kurlavičiūtė iš  priešmokyklinės „Skruzdėliukų“ grupės. Ji dainavo dvi Klaipėdos krašto dainas: „Taiso giružėj“ ir „Siejau kanapę“. Jaunąją dainininkę konkursui parengė meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


+ penki = 9

Skip to content