,,Sveiko maisto diena”

Kovo 17 d., ketvirtadienį, vyko  edukacinis renginys  ,,SVEIKO MAISTO DIENA“.

Ryte, kiekvienoje  grupėje, vaikai patys gamino vaisių ir daržovių salotas, ruošė įvairių žolelių arbatas  ir su auklėtojomis  kalbėjosi apie sveiko maisto naudą. Vakare, muzikos salėje,  buvo surengta tėvų ir pedagogų pagamintų sveikų patiekalų paroda-degustacija,  į kurią susirinko  visa bendruomenė. Ragavome ir džiaugėmės  skaniai pagamintais, išradingai papuoštais  patiekalais, o balsuodami nugalėtojais  išrinkome:  kotletukus iš kviečių, brokolių rutuliukus, duonelę ir sveikuolišką  ,,Karaliaus“ tortą. 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“