Menu Close

Sveikatingumo savaitės akimirkos

Lopšelyje-darželyje „Puriena“ gegužės 20-24 dienomis praūžė Sveikatingumo savaitė. Visą savaitę vaikai intensyviai stiprino sveikatą! „Obuoliukų“ grupės vaikučiai su mokytojomis ir neformaliojo švietimo mokytoja kartu su 31 ikimokyklinio ugdymo įstaiga dalyvavo didžiulėje sveikatos ir sporto šventėje prie jūros – Giruliuose. Kūno kultūros užsiėmimų metu ugdytiniai darė korekcines pėdučių mankštas, skirtas plokščiapėdystės profilaktikai. „Žiogelių“ ir „Bitučių“ grupių vaikai su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Ramune analizavo sveikos mitybos piramidę, kalbėjo apie sveikatai palankų maistą. „Žiogelių“ gr. auklėtoja Ilma šioms grupėms suorganizavo smagią viktoriną, kurioje, žinoma, laimėjo draugystė. Priešmokyklinukų grupės dalyvavo proto mūšiuose, kurių metu prisiminė ir pakartojo, ką žino apie sveikatą ir ją tausojančią elgseną.
O kokios gi šventės be svečių? Darželyje svečiavosi lopšelio-darželio „Bangelė“ ugdytiniai, kurie su Aitvarėlių“ grupe bei neformaliojo švietimo mokytoja Santa aktyviai ir smagiai sportavo, rungtyniavo ir pramogavo įstaigos kieme. Mažieji svečiai išbandė šiaurietiško ėjimo su lazdomis techniką!
Sveiko maisto dienos metu ugdytiniai nuo pat ryto tapo tikrais kulinarais bei gurmanais. Vaikai grupėse gaminosi sveikuoliškus patiekalus iš vaisių, daržovių, riešutų, pieno produktų, juos ragavo. Kartu su grupių mokytojomis mažieji diskutavo apie sveikatai palankų maistą. Na, o popiet, visi – dideli ir maži buvo sukviesti pasimankštinti gryname ore. Dalyviai turėjo įveikti nemenką neformaliojo švietimo mokytojomis parengtą kliūčių ruožą, kuris nuvedė į Sveiko maisto mugę – degustaciją. O kokia šauni, sumani ir išradinga įstaigos bendruomenė! Kiek daug ir kaip gardžiai jie pagamino!
Balsavimo būdu buvo išrinkti 3 “patys pačiausi” sveikuoliški patiekalai. Dėmesio! Labiausiai ragautojų skoniui patiko Vanesos Butkutės, iš “Žiogelių” gr. “Morkų tortas”, kuris surinko daugiausia balsų ir gali puikuotis pirmąja prizine vieta!!!
Antrąją vietą užėmė Jono Puidoko iš Spalviukų gr. “Pomidoriukai – siurpriziukai”!
Trečiąją vietą iškovojo Augustės Puščiūtės iš “Pabiručių” gr. “Morkų pyragas”.
Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus!!! Prizą ir padėkas kviečiame atsiimti pas visuomenės sveikatos priežiūros specialistę.
Informaciją rengė sveikatos priežiūros specialistė Ramunė Adomaitė.
P.s. nuotraukos iš kiekvieno renginio bus talpinamos atskirai. Nepraleiskite!

Skip to content