Menu Close

Sveikatingumo savaitė „Noriu augti sveikas”

Š. m. gegužės mėn. 4 -8 dienomis lopšelyje- darželyje „Puriena“  vyko nuotaikinga sveikatingumo

 savaitė  „Noriu augti sveikas“.

               Renginį atidarė keliaujančios į treniruotę  krepšininkės aukl. S. Šiuipienė ir S. Momkienė.

               Skambant linksmai muzikai darželio kieme, sportiškai nusiteikę, pasipuošę emblemomis vaikučiai skandavo savo skanduotes – prisistatymus.  Atliko “ krepšininkų“ pasiūlytas užduotis su įvairiu sportiniu inventoriumi, susipažindino su visos sveikatingumo savaitės  užduotimis.

                 Kiekvieną dieną vaikai aktyviai atliko kvėpavimo pratimus, įvairią mankštą, žaidė estafetes, lenktyniavo tarpusavyje,  gilino žinias sveikos mitybos klausimais.

                 Vyresniųjų grupių vaikučiai „Bildukų“ gr. su auklėtoja D. Noreikiene pasikvietė kartu pasportuoti lopšelio – darželio „Želmenėlis“ vaikučius. „Žirniukų“ grupės aukėtoja P. Kinčinienė su savo ugdytiniais linksmai sportavo su lopšelio – darželio „Bangelė“ vaikučiais. Vaikams ir pedagogams  pasportuoti  su  kaimyninių grupių ugdytiniais ir pedagogais buvo gera, linksma, suteikė daug džiugių emocijų. Vieni su kitais pasikeitė sveikuoliškomis dovanėlėmis, pedagogai buvo apdovanoti padėkos raštais. „Žirniukų“ gr. auklėtoja P. Kinčinienė su savo ugdytiniais  dalyvavo lopšelio – darželio „Bangelė“ linksmoje  sporto šventėje. 

                  Visą savaitę vaikai aktyviai sportavo, skanavo įvairias vaistažolių  arbatas, vaišinosi vaisiais, sveikuolių sausainiais.

                   Darželio koridorius pasipuošė foto paroda „Sportuoja visa šeima“.

                   Renginį uždarė vitaminai „A“ ir „B“ auklėtojos D. Žuolienė ir D. Reizgienė. Joms talkino vaisiai: bananas, kriaušė, obuolys, citrina, auklėtojos D. Noreikienė,  P. Kinčinienė, R. Juodikaitytė.

                   Po skambios Flinto mankštelės direktorės pavaduotoja ugdymui  D. Grybienė  apdovanojo vaikučius vaisiais melionais, o grupes ir pedagogus  padėkos raštais.

                  Šis renginys skatino ir ugdė vaikučių fizinį tobulėjimą, teikė daug teigiamų emocijų vaikučiams, pedagogams, svečiams ir ugdytinių tėveliams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


− septyni = 1

Skip to content