Sporto ir sveikatingumo konkursas “Judriausias darželis”

Gerbiami tėveliai, bendruomene informuojame, kad nuo š.m. vasario 15 d. iki gegužės 30d. prasideda ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės sporto ir sveikatingumo konkurso „Judriausias darželis“.

2018 m. sutelkus bendruomenę pajudėti aktyviau, lopšelis-darželis „Puriena“ buvo išrinktas Judriausiu darželiu Klaipėdoje!

Laimėjome 20 porų teleskopinių šiaurietiško ėjimo lazdų! Būtų nuostabu nugalėtojų titulą apginti ir šiais metais!

Kadangi vienas iš konkurso balų vertinimo kriterijų yra ikimokyklinės ugdymo įstaigos bendruomenės įveikti kilometrai, LABAI prašome JŪSŲ būti kuo labiau fiziškai aktyviais ir pačių pasirinktomis programėlėmis fiksuoti nueitus/nubėgtus, nuvažiuotus dviračiu ar kitaip įveiktus KILOMETRUS (ne žingsnius), išskyrus su mechaninėmis transporto priemonėmis, ir šiuos duomenis už mėnesį pateikti grupės mokytojui . Gautus duomenis susumuosime ir pateiksime konkurso ataskaitoje.

Ir nepamirškite, kad judėti labai sveika, nes:

1. gerinamas virškinimas, mažinamas nuovargis, suteikiama energijos;
  2. padedama kovoti su antsvoriu;
  3. pagerinama protinė veikla ir psichinė žmogaus sveikata, mažinama depresija, nerimas ir nervinė įtampa;
  4. mažinama osteoporozės (kaulų tankio mažėjimo) rizika ir stabdomas jos progresavimas;
  5. mažinama padidėjusio kraujo spaudimo rizika;
  6. mažinama cukrinio diabeto atsiradimo rizika ir t.t.