SPORTINIŲ ŠOKIŲ KOLEKTYVO “TENDANCE” METŲ AKIMIRKOS

Šių metų eigoje, vaikai mokėsi ritmikos pagrindų, taisyklingos laikysenos, išmoko 4-6 disco šokius. Taip pat vaikučiai mokėsi valso bei čia čia čia šokių pagrindų, taisyklingo skaičiavimo, pagrindinių bazinių žingsnelių. Parodomųjų pamokėlių metu tėveliai galėjo stebėti vaikučių pažangą.

Labai džiaugiamės, kad šiais metais dalis vaikučių sudalyvavo Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamose reitingo varžybose „Tendance taurė 2019” , kurios vyko Klaipėdos Švyturio arenoje , bei parodė puikius rezultatus. Taip pat Šokių būrelio vaikučiai turėjo galimybę sudalyvauti baigiamąjame koncerte varžybose ir pasivaržyti su kitų darželių šokėjais

Jūsų darželio auklėtiniai Eva Žukauskaitė, Adelė Skurdenytė, Andrėja Andrėjauskaitė, Juozas Petrošius, Dovydas Rinzevičius, Livija Antužytė, dalyvavo sportinių šokių varžybose  demonstravo labai gerus rezultatus, užėmė 1 ir 2 vietas. Be galo didžiuojamės ir džiaugiamės jais, bei tikimės kitais metais dar gausesnis būrys vaikučių turės šią galimybę.

Tad tikimės tolimesnio gražaus bendradarbiavimo su Jūsų darželiu  ir toliau visi kartu auginsime būsimus čempionus.

Studijos vadovai

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“