,,Skruzdėliukai” laukia pavasario – 2017 m.

,,Skruzdėliukų” grupės vaikučiai labai pasiilgo pavasario ir kad šis laukimas neprailgtų dalyvavo įvairiose veiklose.

Vasario 20 d.- kovo 10 d. kartu su tėveliais ir pedagogais surengė ,,Užgavėnių“ kaukių parodą ,,Išgąsdinkime žiemą.” Visus nustebino ir pradžiugino kaukių įvairovė, dalyvių išradingumas ir kūrybiškumas.

Vasario 24 d. ,,Skruzdėliukų” grupės vaikai vyko į Pempininkų biblioteką, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Darome kaukes – varome žiemą”. Užsiėmimo metu vaikai prisiminė ,,Užgavėnių“ papročius, surengė Kanapinio ir Lašininio kovas, žaidė žaidimus, darė ir puošė kaukes.

Vasario 28 d., persirengę įvairiais personažais, užsidėję pačių gamintomis kaukėmis, dainuodami išmoktas daineles, skanduodami ,,Žiema, žiema, bėk iš kiemo”, kartu su auklėtojomis vaikščiojo po grupes, kviesdami ir kitus kelti žemę iš miego , vyti žiemą iš kiemo. Grįžę į grupę, toliau tęsė linksmybes, vaišinosi saldumynais, mamyčių iškeptais gardžiais blynais.

Nutilus Užgavėnių šventės šurmuliui, ,,Skruzdėliukai” pradėjo ruoštis kovo 3 d. ,,Smeltės” m-klos organizuotai Kaziuko mugei. Visą savaitę kartu su tėveliais, auklėtojomis kūrė ir gamino įvairius darbelius, kuriuos galėjo pardavinėti Kaziuko mugelėje. Daug gerų emocijų vaikams suteikė ne tik pasiruošimas, bet ir dalyvavimas mugėje. Smagu buvo ne tik parduoti, bet ir savarankiškai įsigyti patikusį darbelį. Šventė paliko daug puikių įspūdžių. Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis. Sugrįžę į grupę, vaikai džiaugėsi savo pirkiniais, dalinosi įspūdžiais. Pasibaigus šventėms, grupėje dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika…

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“