Menu Close

,,Skruzdėliukai” laukia pavasario – 2017 m.

,,Skruzdėliukų” grupės vaikučiai labai pasiilgo pavasario ir kad šis laukimas neprailgtų dalyvavo įvairiose veiklose.

Vasario 20 d.- kovo 10 d. kartu su tėveliais ir pedagogais surengė ,,Užgavėnių“ kaukių parodą ,,Išgąsdinkime žiemą.” Visus nustebino ir pradžiugino kaukių įvairovė, dalyvių išradingumas ir kūrybiškumas.

Vasario 24 d. ,,Skruzdėliukų” grupės vaikai vyko į Pempininkų biblioteką, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Darome kaukes – varome žiemą”. Užsiėmimo metu vaikai prisiminė ,,Užgavėnių“ papročius, surengė Kanapinio ir Lašininio kovas, žaidė žaidimus, darė ir puošė kaukes.

Vasario 28 d., persirengę įvairiais personažais, užsidėję pačių gamintomis kaukėmis, dainuodami išmoktas daineles, skanduodami ,,Žiema, žiema, bėk iš kiemo”, kartu su auklėtojomis vaikščiojo po grupes, kviesdami ir kitus kelti žemę iš miego , vyti žiemą iš kiemo. Grįžę į grupę, toliau tęsė linksmybes, vaišinosi saldumynais, mamyčių iškeptais gardžiais blynais.

Nutilus Užgavėnių šventės šurmuliui, ,,Skruzdėliukai” pradėjo ruoštis kovo 3 d. ,,Smeltės” m-klos organizuotai Kaziuko mugei. Visą savaitę kartu su tėveliais, auklėtojomis kūrė ir gamino įvairius darbelius, kuriuos galėjo pardavinėti Kaziuko mugelėje. Daug gerų emocijų vaikams suteikė ne tik pasiruošimas, bet ir dalyvavimas mugėje. Smagu buvo ne tik parduoti, bet ir savarankiškai įsigyti patikusį darbelį. Šventė paliko daug puikių įspūdžių. Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis. Sugrįžę į grupę, vaikai džiaugėsi savo pirkiniais, dalinosi įspūdžiais. Pasibaigus šventėms, grupėje dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika…

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


2 × du =

Skip to content