Menu Close

Rugsėjo 1-oji – 2015 m.

Saulėtą rugsėjo 1-osios rytą mūsų darželyje vėl skambėjo linksma muzika.

Priešmokyklinių grupių vaikai, tradiciškai,  iškeliavo į Gilijos pradinę mokyklą, kur stebėjo savo vyresniųjų draugų Mokslo žinių šventę.  Mažieji ugdytiniai kartu su savo auklėtojomis susirinko  darželio kieme.

Šventės vedančioji – Vasara (meninio ugdymo mokytoja R. Bočkienė) pasiūlė dainele aplankyti saulutę, kuri padėjo vaikams atostogų metu žaisti prie jūros, bėgioti pievų takeliais.

Įstaigos direktorė taip pat  pasidžiaugė paaugusiais ir  sustiprėjusiais vaikais,  palinkėjo visiems būti sveikiems ir draugiškiems, darželyje patirti. daug gražių akimirkų

Nuotaikinga  valso melodija  kvietė vėją, kuris atpūtė Sraigę (dramos auklėtoja D. Volkovaitė). Mažieji bandė atspėti, ką Sraigė nešasi savo kuprinėje.  O čia – įvairiausi žaislai, muilo burbulai, spalvotos kreidelės. Vaikai šoko ratelius, piešiniais išpuošė kiemo aikštelę.

Šventė baigėsi  saldžiomis darželio dovanomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


+ devyni = 14

Skip to content