Rudens vakarojimai – 2014 m.

 Įstaigoje puoselėjama graži tradicija – tamsius rudens  vakarus praleisti kartu su tėveliais kartu šokant lietuvių liaudies ratelius,  dainuojant  dainas, žaidžiant žaidimus.

Šiais metais surengti 7  rudens vakarojimai, apjungti bendra tema „Kaip smagu visiems kartu šokti, trypti rateliu“. Vakaronės įvairios savo tematika ir turiniu.

„Lašiukų“ grupės vaikučiams vakaroti padėjo Kiškis (aukl. I. Jepšaitė), „Giliukams“ – Katinas  (aukl. L. Tankevičiūtė  ). Vyresnieji „Bildukai“ mokėsi dainelių ir ratelių apie Lietuvos girelę. Jie  parengė  vakarojimą  „Į mišką ėjau“;  „Žirniukai“ –  apie medžius

( „Medžiai rudeniui moja“).

Džiaugiamės aktyviu tėvelių dalyvavimu  „Pabiručių“grupės  vakaronėje „Grybų karas“. Jie ne tik pasiuvo  vaikams originalius grybų kostiumus, bet  ir patys vaidino, šoko, dainavo.

 „Bitučių“ grupės vaikai ir tėveliai vakaronėje „Tėvas parvažiavo“ parodė, kad sugeba dirbti pačius įvairiausius darbus – rinkti grybus, pjauti šieną, siūti batus, kalti lenciūgėlį, rauti kanapes ir ,žinoma, smagiai šokti ir dainuoti.

„Skruzdėliukai“ vakaronėje „Seka pasakas dideli ir maži“ pasirodė, kad yra ne tik šaunūs  dainininkai ir šokėjai, bet ir puikūs artistai.  Jie suvaidino pasaką apie miško žvėrelius, kurie įkrito į žmogaus iškastą duobę, o taip pat trumpomis pasakų ištraukomis inscenizavo dainelę „Mažieji rūpestėliai“.

Vaikučius šventėms parengė grupių auklėtojos ir meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė. Vaidinimus paruošė ir režisavo Dagna Volkovaitė.  

[Galerija nerasta]

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“