Menu Close

Rudens vakarojimai – 2014 m.

 Įstaigoje puoselėjama graži tradicija – tamsius rudens  vakarus praleisti kartu su tėveliais kartu šokant lietuvių liaudies ratelius,  dainuojant  dainas, žaidžiant žaidimus.

Šiais metais surengti 7  rudens vakarojimai, apjungti bendra tema „Kaip smagu visiems kartu šokti, trypti rateliu“. Vakaronės įvairios savo tematika ir turiniu.

„Lašiukų“ grupės vaikučiams vakaroti padėjo Kiškis (aukl. I. Jepšaitė), „Giliukams“ – Katinas  (aukl. L. Tankevičiūtė  ). Vyresnieji „Bildukai“ mokėsi dainelių ir ratelių apie Lietuvos girelę. Jie  parengė  vakarojimą  „Į mišką ėjau“;  „Žirniukai“ –  apie medžius

( „Medžiai rudeniui moja“).

Džiaugiamės aktyviu tėvelių dalyvavimu  „Pabiručių“grupės  vakaronėje „Grybų karas“. Jie ne tik pasiuvo  vaikams originalius grybų kostiumus, bet  ir patys vaidino, šoko, dainavo.

 „Bitučių“ grupės vaikai ir tėveliai vakaronėje „Tėvas parvažiavo“ parodė, kad sugeba dirbti pačius įvairiausius darbus – rinkti grybus, pjauti šieną, siūti batus, kalti lenciūgėlį, rauti kanapes ir ,žinoma, smagiai šokti ir dainuoti.

„Skruzdėliukai“ vakaronėje „Seka pasakas dideli ir maži“ pasirodė, kad yra ne tik šaunūs  dainininkai ir šokėjai, bet ir puikūs artistai.  Jie suvaidino pasaką apie miško žvėrelius, kurie įkrito į žmogaus iškastą duobę, o taip pat trumpomis pasakų ištraukomis inscenizavo dainelę „Mažieji rūpestėliai“.

Vaikučius šventėms parengė grupių auklėtojos ir meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė. Vaidinimus paruošė ir režisavo Dagna Volkovaitė.  

no images were found

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


keturi × 7 =

Skip to content