Respublikinė virtuali paroda “Ką slepia abėcėlė?”

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos D. Reizgienė ir L. Petrošienė organizavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualią kūrybinių darbų parodą “Ką slepia abėcėlė”. Vaikai iš Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūrė savo abėcėlę su pasislėpusiu žodžiu! Projekte-parodoje dalyvavo mūsų įstaigos “Skruzdėliukų”, “Aitvarėlių”, “Bitučių”, “Žvirbliukų” gr. vaikai ir mokytojos D. Reizgienė, L. Petrošienė, I. Mumgaudienė, R. Varašinskienė ir D. Birbilienė. Ar pavyks Jums rasti ir perskaityti paslėptą žodį? Pabandykite 😊

Nuoroda peržiūrai:

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“