Menu Close

Respublikinė konferencija ,,eTwinning. Nuo idėjos iki tarptautinio bendradarbiavimo“

 

2020 m. sausio 20 dieną, Klaipėdos lopšelyje-darželyje ,,Puriena“ vyko respublikinė konferencija ,,eTwinning. Nuo idėjos iki tarptautinio bendradarbiavimo“. Konferencijoje dalyvavo aktyvūs, sėkmingai tarptautinius projektus įgyvendinantys bei pirmuosius žingsnius „eTwinning“ programoje žengiantys pedagogai. Naujienas „eTwinning“ ir „Erasmus+“ programose pristatė Raminta Birgėlienė, programos „eTwinning“ ambasadorė Kauno bei Klaipėdos regionuose. Klaipėdos universiteto Pedagogikos katedros vedėja, lektorė dr. Aida Norvilienė pasakojo apie būsimų mokytojų pasirengimą dalyvauti tarptautiniuose projektuose, įsitraukimą į „eTwinning“ ir „Erasmus+“ programų veiklas. Konferencijoje tarptautinio bendradarbiavimo patirtimi dalijosi ikimokyklinio, priešmokyklinio bei pradinio ugdymo mokytojai iš Kauno, Šiaulių, Kėdainių bei Klaipėdos miestų. Renginio metu buvo pristatyti mūsų įstaigos mokytojos A.Grigišienės tyrimo „Lietuvos ir kitų Europos šalių darželių mokytojų požiūris į tarpkultūrinės kompetencijos ugdymą(si) ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdant tarptautinius projektus „eTwinning“ programoje“ rezultatai ir išvados. Konferencijoje pasidalinta įspūdžiais iš tarptautinės konferencijos Dubline (Airija) ir „Erasmus+“ kontaktinio seminaro Stokholme (Švedija). Savo projektinę patirtį pristatė mūsų įstaigos pedagogai: Rūta Varašinskienė („Patirtinis ugdymas eTwinning projektinėje veikloje”), Aušra Mačiulaitienė („Mažojo paukštelio lesyklėlių miestas”), Dalia Reizgienė („Mažieji mokslininkai”), Eglė Visockienė („Nors aš mažas, bet labai myliu Lietuvą”) bei Vilma Urniežienė („Pralinksmink pėdutes”).

Renginys subūrė įvairios tarptautinio bendradarbiavimo patirties turinčius pedagogus, kurie mokosi vieni iš kitų, dalijasi patirtimi bei idėjomis, kurių veikla motyvuoja kitus pedagogus tapti pačios smagiausios Europoje besimokančios bendruomenės dalimi!

Apie mus rašo!

Klaipėdos darželis ėmėsi iniciatyvos ir surengė konferenciją apie „eTwinning“

 

Skip to content