Piešinių paroda ,,Rudens šėlsmas“

Klaipėdos lopšelis –darželis  ,,Puriena“ lapkričio mėnesį organizavo vaikų piešinių parodą ,,Rudens šėlsmas“.  Vaikų sukurtuose darbuose atsispindi nuotaikingi rudens peizažai, gamtos grožis, mažųjų gebėjimai meninėmis priemonėmis  išreikšti savo kūrybinius gebėjimus. Dėkojame parodos organizatorei – neformaliojo ugdymo mokytojai – Giedrei Kontrimienei ir  aktyviai dalyvavusiems  Šiaulių rajono Gruzdžių lopšelio-darželio ,,Puriena“ jauniesiems menininkams.

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“