Piešinių konkurse ,,Žiemos linksmybės” – 2017 m.

Auklėtoja Polmena Kinčinienė ir jos ugdytiniai ,,Lašiukų” ir ,,Spalviukų” grupės vaikai dalyvavo Darželių piešinių konkurse ,,Žiemos linksmybės”, nuo 2017 metų sausio 25 dienos iki kovo 1 dienos, kurį organizavo UAB “Delfi” www.delfi.lt.

Tik pasirodžius pirmajam sniegui su vaikais nusiteikėme pramogauti, fantazuoti, kurti dažais ir teptuku tai, ką patyrėme. Išbandėme įvairias medžiagas, atradome netikėtus būdus, įvairius žiemos pėdsakus. Piešėme patirtus žiemos įspūdžius, sugyvindami, pasakodami savo piešinyje.Su Spalviukais grupę pavertėme linksmų, storulių, senų, jaunų Besmegenių Karalyste. Skambant linksmai šalčio muzikai, imituodami Senių Besmegenių laikyseną, įsivaizduojamus judesius, šokome, patirdami riboto judėjimo džiaugsmą. Ot, tai buvo linksma!

Susižavėję baltu, puriu, pasakišku žiemos grožiu, visa tai, kas po dangaus kepure liejant, taškant, brūkšniuojant, vedžiojant stebuklingu teptuku bandėme išreikšti tai, kuo sužavėjo, sujaudino, įsiminė žiema, kūrėme šarmotų medžių, krūmų, miškų vaizdus, kiekvienas sukūrėm žiemos gamtos linksmybes popieriaus lape.

Su pačiais mažiausiais emociškai išgyvenom žiemos džiaugsmus, nuotaikas, pramogas, nepatogumus, išdaigas ir linksmybes. Džiaugėmės apsnigtomis eglutėmis, ant skruosto nutūpusia snaige, stebėjome žiemos spalvas ir bandėme patys vaizduoti pastebėtus dalykus. Mes tiesiog pamatėm  – baltą žiemą, ir mažieji Lašiukai sukūrė apsnigtą, speiguotą, pusnėtą, pūguotą, šarmotą, baltašakių, skarotų eglių mišką.
Kūrybos teikiama laisvė visus nuteikė bendravimui, džiugiems žiemos išgyvenimams, smagiems žaidimams, geriems darbeliams. Drauge su mumis džiaugėsi ir vaikučių tėveliai, dalinosi savo emocijomis ir įspūdžiais su artimaisiais, draugais, šalia esančiai ir aktyviai mus palaikė. Visi patyrėme ir išgyvenome žiemos džiaugsmą ir linksmybes.
Kviečiu pasidžiaugti jau pasibaigusios žiemos linksmybėmis.

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“