PATI GRAŽIAUSIA MERGELĖ

Sausio 25d. –kovo 30d. lopšelis-darželis ,,Puriena“  vykdo meninį-kūrybinį projektą ,,Pati gražiausia mergelė“, kurio tikslas: aktyvinti jaunąją kartą domėtis tradicine lietuvių liaudies kultūra ir papročiais; skatinti pedagogų, tėvų ir vaikų saviraišką bei kūrybiškumą, panaudojant ir pritaikant liaudies kūrybą, papročius, tradicijas.

Kad  greičiau išvarytume  žiemą ir prisišauktume taip laukiamą  pavasarį, projekto dalyviai,laisvai pasirinktoje aplinkoje, iš įvairiausių medžiagų, netradicinių priemonių kūrė  meninius-kūrybinius  darbus –,,Užgavėnių mergeles“ , jas fotografavo ir siuntė parodai. Džiaugiamės, kad į  projektą įsitraukė ir partnerystės ,,Lietuvos ,,Purienos“ žiedas“ Kėdainių mokyklos-darželio atstovai.

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“