Menu Close

PATI GRAŽIAUSIA MERGELĖ

Sausio 25d. –kovo 30d. lopšelis-darželis ,,Puriena“  vykdo meninį-kūrybinį projektą ,,Pati gražiausia mergelė“, kurio tikslas: aktyvinti jaunąją kartą domėtis tradicine lietuvių liaudies kultūra ir papročiais; skatinti pedagogų, tėvų ir vaikų saviraišką bei kūrybiškumą, panaudojant ir pritaikant liaudies kūrybą, papročius, tradicijas.

Kad  greičiau išvarytume  žiemą ir prisišauktume taip laukiamą  pavasarį, projekto dalyviai,laisvai pasirinktoje aplinkoje, iš įvairiausių medžiagų, netradicinių priemonių kūrė  meninius-kūrybinius  darbus –,,Užgavėnių mergeles“ , jas fotografavo ir siuntė parodai. Džiaugiamės, kad į  projektą įsitraukė ir partnerystės ,,Lietuvos ,,Purienos“ žiedas“ Kėdainių mokyklos-darželio atstovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


šeši − = 2

Skip to content