“Pasakyk pasauliui labas”

[Galerija nerasta] „Pasakyk pasauliui labas“ – tai tarptautinis projektas, kurį inicijavo Slovėnijos FINI institutas Radece. Dabar jame jau dalyvauja vaikų darželiai  ir mokyklos ne tik iš Slovėnijos, bet ir iš Italijos, Vengrijos, Maltos, Lietuvos, Brazilijos, Norvegijos, Švedijos, Argentinos, Kroatijos, Gambijos, Slovakijos, Kanados, Lenkijos, JAV, Rumunijos. Pagrindinis jo tikslas – skatinti vaikus būti draugiškus, padėti įveikti stereotipus ir išankstines nuostatas dėl kitų socialinės aplinkos, skatinti pagarbą kitoms tautoms, kultūroms ir jų tradicijoms, toleruoti skirtumus.

Projekto temos ir tikslai telpa vienoje rankytėje:

  • Mažylis – „Štai ir aš“,
  • Bevardis – „Aš ir mano šeima“,
  • Didysis – „Aš ir mano darželis“,
  • Smilius – „Aš ir mano miestas“,
  • Nykštys – „Aš ir mano šalis“,
  • Visa plaštaka – „Atsisveikinimas“.

 

Šiemet projekte „Pasakyk pasauliui labas“ dalyvauja „Spalviukų“ grupės vaikai. Projekto partneris- Slovėnijos Kranj miesto ikimokyklinė įstaiga. Mūsų tikslas- plėtoti vaikų pažinimą apie kitas šalis, tautų kultūrą, tradicijas, gamtą, profesijas, darbą, padėti suvokti tarpkultūrinius skirtumus, bendradarbiavimo metu žadinti kūrybiškumą, saviraišką, toleranciją, žadinti norą pažinti kalbas, padėti suvokti, kad pasaulis yra platus ir įvairus. [Galerija nerasta]

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“