Menu Close

„Pasakyk pasauliui labas”

no images were found

„Pasakyk pasauliui labas“ – tai tarptautinis projektas, kurį inicijavo Slovėnijos FINI institutas Radece. Dabar jame jau dalyvauja vaikų darželiai  ir mokyklos ne tik iš Slovėnijos, bet ir iš Italijos, Vengrijos, Maltos, Lietuvos, Brazilijos, Norvegijos, Švedijos, Argentinos, Kroatijos, Gambijos, Slovakijos, Kanados, Lenkijos, JAV, Rumunijos. Pagrindinis jo tikslas – skatinti vaikus būti draugiškus, padėti įveikti stereotipus ir išankstines nuostatas dėl kitų socialinės aplinkos, skatinti pagarbą kitoms tautoms, kultūroms ir jų tradicijoms, toleruoti skirtumus.

Projekto temos ir tikslai telpa vienoje rankytėje:

  • Mažylis – „Štai ir aš“,
  • Bevardis – „Aš ir mano šeima“,
  • Didysis – „Aš ir mano darželis“,
  • Smilius – „Aš ir mano miestas“,
  • Nykštys – „Aš ir mano šalis“,
  • Visa plaštaka – „Atsisveikinimas“.

 

Šiemet projekte „Pasakyk pasauliui labas“ dalyvauja „Spalviukų“ grupės vaikai. Projekto partneris- Slovėnijos Kranj miesto ikimokyklinė įstaiga. Mūsų tikslas- plėtoti vaikų pažinimą apie kitas šalis, tautų kultūrą, tradicijas, gamtą, profesijas, darbą, padėti suvokti tarpkultūrinius skirtumus, bendradarbiavimo metu žadinti kūrybiškumą, saviraišką, toleranciją, žadinti norą pažinti kalbas, padėti suvokti, kad pasaulis yra platus ir įvairus.

no images were found

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


keturi + = 7

Skip to content