,,PABIRUČIŲ“ PAVASARIS

 

       Priešmokyklinės ‚,Pabiručių‘‘ grupės vaikai labai aktyviai ir su geromis  emocijomis pradėjo savo žygį pasitikdami pavasarį. Kovo pradžioje vaikai pabuvojo viešosios bibliotekos Pempininkų filialo vaikų centre, kur drauge su darbuotojomis padėjo nykštukui Tukui ieškoti pasislėpusių raidelių.

Sekančią savaitę vyko į Klaipėdos Jūreivystės aukštąją mokyklą. Edukacinio- pažintinio užsiėmimo metu vaikai susipažino su jūreivystės istorija, jūrininko profesija,  turėjo galimybę  patys specialių simuliatorių pagalba valdyti laivą. Buvo neįprasta ir labai labai smagu!

Gražiausi vaikučių piešinėliai eksponuojami I.Simonaitytės viešosios bibliotekos Pempininkų vaikų centre. Paroda pavadinta ,,Vaikystė- gražiausias žiedelis.‘‘ Kas dar neaplankėte- maloniai kviečiame. Su kitais darželio vaikais svečiavomės Klaipėdos lėlių teatre, kur žiūrėjome šešėlių spektaklį ,,Sudaužytas kiaušinis.‘‘

Mėnesio pabaigoje mūsų laukia ne mažiau įdomi veikla Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Ten vaikai dalyvaus kiaušinių marginimo pamokėlėje. Jos metu vaikai ne tik margins vašku kiaušinius, bet sužinos daugiau apie Klaipėdos krašto velykinius papročius, kiaušinių dažymo būdus, spalvas bei ornamentiką.

Tikimės, kad ,,Pabiručiams‘‘ jėgų, norų ir gerų emocijų nepristigs ir toliau.      

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė V. Urniežienė

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“