Menu Close

„Obuoliukų” grupės išvyka į mišką

Nors baltos ir šaltos žiemos nėra nė kvapo, bet pasirūpinti miško žvėreliais ir paukšteliais norisi. Kaip žinia, jie taip laukia kol į mišką užsuks kokie nors geradariai ir paliks skanėstų. Tie geradariai – ,,Obuoliukų“ grupės vaikai, jų tėveliai, mokytojos Aleksandra ir Dangira gražią sekmadienio popietę išsiruošė į mišką, nešini skanėstais miško gyventojams. Smagiai puošėm eglaites morkomis, obuoliais, moliūgų griežinėliais, kopūstų lapais. Kiek daug smagių žaidimų žaidėm, estafetėse vaikai rungtyniavo su tėveliais, skambėjo miškas nuo juoko ir klegesio! Kas gali būti gardžiau už šiltą arbatą ir užkandžius miške!?

Yra sakoma, kad geras pavyzdys visuomet užkrečia. Mes, visi drauge tą pavyzdį parodėme savo vaikams ir manom, kad vaikai užaugę taps gamtos mylėtojais. Aleksandra ir Dangira dėkoja ugdytinių tėveliams už aktyvumą, idėjų palaikymą ir jų įgyvendinimą. AČIŪ!

 

Skip to content