“Obuoliukų” grupės išvyka į mišką

Nors baltos ir šaltos žiemos nėra nė kvapo, bet pasirūpinti miško žvėreliais ir paukšteliais norisi. Kaip žinia, jie taip laukia kol į mišką užsuks kokie nors geradariai ir paliks skanėstų. Tie geradariai – ,,Obuoliukų“ grupės vaikai, jų tėveliai, mokytojos Aleksandra ir Dangira gražią sekmadienio popietę išsiruošė į mišką, nešini skanėstais miško gyventojams. Smagiai puošėm eglaites morkomis, obuoliais, moliūgų griežinėliais, kopūstų lapais. Kiek daug smagių žaidimų žaidėm, estafetėse vaikai rungtyniavo su tėveliais, skambėjo miškas nuo juoko ir klegesio! Kas gali būti gardžiau už šiltą arbatą ir užkandžius miške!?

Yra sakoma, kad geras pavyzdys visuomet užkrečia. Mes, visi drauge tą pavyzdį parodėme savo vaikams ir manom, kad vaikai užaugę taps gamtos mylėtojais. Aleksandra ir Dangira dėkoja ugdytinių tėveliams už aktyvumą, idėjų palaikymą ir jų įgyvendinimą. AČIŪ!

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“