Menu Close

NORIME PADĖKOTI BENDRUOMENEI IR TĖVELIAMS

2019 m. l.-d. „Puriena“, kaip ir praeitais metais, dalyvavo konkurse „Judriausias darželis“.

Nuo pavasario tėveliai siuntė įveiktus kilometrus, ugdytiniai dalyvavo įvairiuose sportiniuose renginiuose, pramogose, akcijose. Rinkome taškus. Deja nugalėtojų titulo šiais metais apginti nepavyko, prizinių vietų neiškovojome. Tačiau džiaugiamės, kad visus metus buvom judrūs, žvalūs, sportiški.

Nuoširdžiai dėkojame aktyviausiems vaikams, jų tėveliams ir pedagogams – „Obuoliukų“ grupei. Už sportinių renginių, pramogų, akcijų organizavimą – neformaliojo ugdymo mokytojai Santai Neniškytei-Belkinienei bei bendradarbiavimą organizuojant konkursą – VSPS Ramunei Adomaitei.

Kitais metais tikimės didesnio tėvelių aktyvumo. Nors esame dvigubai didesnė bendruomenė nei kitos ikimokyklinio ugdymo įstaigos, tikrai galime susivienyti ir kartu pasiekti džiugių rezultatų.

Dėkojame už Jūsų bendrystę!

 

Skip to content