NAUJŲ VAIKŲ PRIĖMIMAS Į KLAIPĖDOS LOPŠELĮ – DARŽELĮ „PURIENA”

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 dienos Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Puriena“  BUS KOMPLEKTUOJAMOS 9 NAUJOS VAIKŲ GRUPĖS: 1-2 m; 2-3 m.; 3-4 m.; 4-5 m.; 5-6 m.; 6-7 m. .

2017 m. balandžio mėnesį įrašytus eilėje vaikus, sistema automatiškai priskirs  „Purienos“ lopšeliui-darželiui. Tų vaikų tėveliai gaus pranešimus ir sutinkantys lankyti įstaigą 10–ies dienų laikotarpyje turi patvirtinti sutikimą  ir atvykti pasirašyti prašymą adresu:

Naikupės g. 25 (I.Simonaitytės mokykla III korpusas II aukštas) pas raštinės administratorių.

Priėmimo laikas: I-V nuo 9,00 val. iki 16,00 val.  Informacija teikiama tel. (846) 346258

Pateikti dokumentus:

1.      Vaiko gimimo liudijimo kopija;

2.      Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos pažymą jeigu vaikas turi specialiųjų ugdymosi poreikių;

Kitus dokumentus: gydytojo pažymą  dėl vaikų sveikatos būklės, mokesčių lengvatą patvirtinančius dokumentus, pasirašytą sutartį, pristatyti vaikui pradedant lankyti įstaigą.

SVARBU  atsiradus nenumatytiems techniniams trukdžiams statybos ir renovacijos darbų eigoje priėmimo terminas gali būti nukeltas iki 2017 m. spalio 1 d.

Pagarbiai

Klaipėdos lopšelio-darželio „Puriena“

Direktorė                                                                                                               Virginija Letukienė

penki − 1 =