Menu Close

NAUJIENOS DĖL VAIKŲ TESTAVIMO COVID-19 LIGAI ĮTARTI AR DIAGNOZUOTI ĮSTAIGOJE

Informuojame, kad lopšelyje – darželyje „Puriena” bus pradėtas vykdyti vaikų testavimas COVID -19 ligai įtarti ar diagnozuoti.

Testavimas bus savanoriškas ir vykdomas tuo atveju, jeigu grupėje kitam ugdytiniui arba darbuotojui bus nustatyta COVID -19 liga.

Kokiu tikslu atliekamas testavimas?

Testavimo procesu siekiama užtikrinti COVID-19 ligos tarp ugdymo įstaigos bendruomenės narių plitimo kontrolę, mažinti šios ligos židinių ar protrūkių ugdymo įstaigose skaičių.

Kada ir kaip bus atliekamas testavimas?

Testavimas bus atliekamas greitaisiais antigeno testais, dar kitaip vadinamais „čiulpinukais“, ėminys bus imamas iš seilių.

Vaikai bus testuojami tik tuo atveju, jeigu pasirašysite, kad sutinkate, jog Jūsų vaikas būtų testuojamas grupėje susirgus kitam vaikui ar darbuotojui ir tik tada, jei po paskutinio sirgimo (patvirtinto PGR) praėjo daugiau nei 90 dienų. Vaikas bus testuojamas 10 dienų, kas 2 dienas, po kontakto su sergančiuoju.

SVARBU!   Sutikimo_nesutikimo-testuotis-forma , kurią BŪTINA PASIRAŠYTI KIEKVIENAM, nesvarbu, ar sutinkate ar nesutinkate, kad Jūsų vaikas būtų testuojamas greitaisiais testais esat susirgimui grupėje.

Pasirašyti galite elektroniniu parašu – atsiųsti paštu sveikatos specialistei puriena@sveikatosbiuras.lt arba atsispausdintą ir pasirašytą variantą atnešti grupės mokytojai.

Jeigu kils klausimų, kreipkitės.

Pagarbiai,

Sveikatos specialistė Brigita Abartytė

 

Skip to content