Menu Close

MOLIŪGŲ ŠVENTĖ

Sveiki.

2021 m. spalio 31 d. Klaipėdos senamiestį nušvies 7-oji Senamiesčio moliūgų žibintų šventė.

Tai vienintelis rudens renginys Klaipėdoje, sukviečiantis klaipėdiečius ir miesto svečius pasigrožėti naktiniais moliūgų žibintais. Bus proga pasimokinti iš profesionalų moliūgų drožinėtojų žibintų skaptavimo meno ir sudalyvauti iš anksto ar tiesiog šventės metu išdrožinėto Moliūgų moliūgo konkurse.

Kviečiame Jus ir Jūsų atstovaujamos įstaigos auklėtinius sudalyvauti šventėje. Paviešinkite prisegtą skelbimo – kvietimo kopiją, paskatinkite vaikus kūrybai kuriant autorinį ar grupės moliūgo žibinto variantą, padrąsinkite sudalyvauti Moliūgų moliūgo konkurse. Konkurso laimėtojus internetinio balsavimo būdu rinks klaipėdiečiai, o laimėtojai bus apdovanoti vertingais prizais, įsteigtais Klaipėdos senamiesčio verslininkų. Praėjusiais metai pagrindinio prizo laimėtojas buvo apdovanotas elektriniu paspirtuku. Kas žino kokie prizai laukia šiemet. Metas kūrybai!

Šiais metais šventės rengėjai, Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomenė, sieks nustebinti ypatingais renginio vietos šviesos efektais, kad šventės lankytojų darytos nuotraukos būtų pačios įdomiausios.

Data: 2021 m. spalio 31 d.

Laikas: 17:00 – 22:00

Vieta: Teatro aikštė Klaipėdos senamiestyje

Daugiau apie renginį čia: https://www.facebook.com/events/150120750670054?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

Skip to content