Moliūgų projektas – 2016 m. spalis

Dalyvaujame respublikiniame švietimo įstaigų ekologinio švietimo projekte ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“.

 

Gyvename XXI a., kur visi skuba, bėga, lekia… vis mažiau laiko lieka pabūti su vaiku. Didžioji dalis vaikų gamtą pažįsta iš knygelių, televizijos, kompiuterių… iš vaiko atimama galimybė pajausti gamtos skleidžiamus kvapus, garsus, spalvų įvairovę, mažėja galimybė ugdyti ekologinę savimonę, gamtojautą. Auklėtojos Renata, Dangira ir Janina patikino, kad vaikai iš prigimties tyrinėtojai, aktyviai ieškantys informacijos apie jį supančią aplinką. Todėl su mielu noru ,,Pingvinukų“ ir ,,Obuoliukų“ grupių bendruomenės įsijungė į šio smagaus projekto veiklą. Vaikai kartu su auklėtojomis pavasarį pasėjo moliūgų sėklytes,  su tėveliais visą vasarą  augino ir prižiūrėjo, įgavo naujų žinių ko reikia, kad moliūgas augtų, žydėtų, vestų vaisius. Rudenį moliūgai atriedėjo į darželį. Iš jų buvo sukurtas didelis, net 43 ,,vagonų“  traukinys…

Neformaliojo ugdymo pedagogė Dagna teigia, kad saulėtas oranžinis traukinys, riedantis per visą Lietuvą, nutiesė kelią mūsų ugdytiniams į platų gamtos pažinimo pasaulį, suteikdamas nepamirštamų, džiugių akimirkų ir naujų įspūdžių, auginant moliūgą nuo sėklytės iki brandaus augalo, bei sujungė įstaigos bendruomenę bendrai ugdomajai veiklai.

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“