MOKYMOSI CIKLAS “MOKYTIS MUZIEJUJE”

Pasidžiaukime! Mūsų įstaigos neformaliojo švietimo mokytojos Giedrė Kontrimienė, Dagna Volkovaitė, Santa Neniškytė-Belkinienė ir Viktorija Keršienė dalyvavo mokymo(si) cikle MOKYK(IS) MUZIEJUJE. Atrask. Pažink. Patirk. Lietuvos jūrų muziejaus komanda 2020 metų pradžioje ėmėsi iniciatyvos savo įstaigos erdvėse organizuoti mokymų ciklą „MOKYTIS MUZIEJUJE“, kurio tikslas – kultūros ir švietimo įstaigų bendradarbiavimas. Šio projekto rezultatas -muziejus tapo visa apimančiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis, kur susitiko kūrėjai-kūrybininkai, muziejaus darbuotojai ir mokytojai.

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“