Menu Close

LINKSMIEJI PERLIUKAI 2019 M.

Š. m. gegužės 10-11 dienomis Klaipėdos M. Mažvydo progimnazijoje vyko dešimtasis tarptautinis estradinio dainavimo konkursas „Linksmieji perliukai”. Įvairiose amžiaus kategorijose varžėsi solistai, ansambliai, duetai iš daugelio Lietuvos miestų ir rajonų bei Rusijos ir Baltarusijos. Mūsų darželį atstovavo mergaičių ansamblis, kurį parengė meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė. Mažosios dainininkės – Deimė Kurlavičiūtė, Akvilė Abromavičiūtė, Eglė Šimeliūnaitė, Luknė Aidukonytė, Radvilė Kriaučelytė atliko dainą „Močiute mano” (muz. R. Bočkienė, ž. E. Šulinskienės). Jas puikiai įvertino kompetetinga komisija. Savo amžiaus kategorijoje mergaičių ansamblis pelnė pagrindinį konkurso prizą – Juodojo Perlo nominaciją! Dėkojame mergaitėms ir vadovei ir linkime naujų laimėjimų!!! ŠAUNUOLĖS!!!
Informaciją rengė meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė.

Skip to content