LINKSMIEJI PERLIUKAI 2019 M.

Š. m. gegužės 10-11 dienomis Klaipėdos M. Mažvydo progimnazijoje vyko dešimtasis tarptautinis estradinio dainavimo konkursas “Linksmieji perliukai”. Įvairiose amžiaus kategorijose varžėsi solistai, ansambliai, duetai iš daugelio Lietuvos miestų ir rajonų bei Rusijos ir Baltarusijos. Mūsų darželį atstovavo mergaičių ansamblis, kurį parengė meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė. Mažosios dainininkės – Deimė Kurlavičiūtė, Akvilė Abromavičiūtė, Eglė Šimeliūnaitė, Luknė Aidukonytė, Radvilė Kriaučelytė atliko dainą “Močiute mano” (muz. R. Bočkienė, ž. E. Šulinskienės). Jas puikiai įvertino kompetetinga komisija. Savo amžiaus kategorijoje mergaičių ansamblis pelnė pagrindinį konkurso prizą – Juodojo Perlo nominaciją! Dėkojame mergaitėms ir vadovei ir linkime naujų laimėjimų!!! ŠAUNUOLĖS!!!
Informaciją rengė meninio ugdymo mokytoja Regina Bočkienė.

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2021 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“