Menu Close

„Linksmasis švyturiukas” 2020 m. autorinės dainos vaikams festivalis

 

Kiekvienas kūrybinis darbas   pilnas  ieškojimų ir atradimų,  didelio darbštumo bei pasitikėjimo savimi.  Tikriausiai, visi sutiksite – nieko nėra gražiau už dainuojantį vaiką, už kūrybos ugnele spindintį pedagogą.  Jie  lyg švyturiai, maži ar  dideli,  skleidžia  vaikiškos dainos melodijas šviesą  kas arčiau, kas toliau…

Šiais metais Klaipėdos lopšelio – darželio „Puriena“ iniciatyva  organizuotas antrasis  autorinės dainos vaikams festivalis – projektas „Linksmasis švyturiukas“ . Neįprastos  sąlygos koregavo  festivalio eigą, neturėjome galimybės  surengti „gyvo“ koncerto. Nepaisant  sudėtinų aplinkybių  sulaukėme 15  dainų video įrašų.

Kaip visada, aktyviausiai  dalyvavo Klaipėdos meninio ugdymo mokytojos. Dėkoju mokytojoms – Ritai Macijauskienei (l/d „Klevelis“), Nijolei Pranevičienei (l/d „Vyturėlis“), Rūtai Budinavičienei (l/d „Volungėlė“), Onutei Pučinskienei (l/d ‚Pagrandukas“), Gitanai Gedvilienei (l/d „Papartėlis“), Rimai Butienei (l/d „Dobiliukas“), Janinai Žemaičiūnienei (l/d „Obelėlė“),  Loretai Aukštuolienei (Regos ugdymo centras), Jūratei Zbarauskienei (l/d „Vėrinėlis“, o taip pat Gražinai Kopūstienei (Vilniaus l/d „Aušrelė“), kurios savo daineles pateikė jau antrą kartą. Džiaugiuosi mokytojomis – Larisa Baboniene (Klaipėdos l/d „Alksniukas“), Almai Andriejauskiene (Klaipėdos l/d „Eglutė“),  Šarūne Peruškevičiene (Gargždų ld „Saulutė)“ bei Sabina Sinkevičiene (Vilniaus Vilkpėdės l/d), kurios savo gražiais kūrybiniais darbais sėkmingai įsijungė į festivalio „Linksmasis švyturiukas“ programą. Meninio ugdymo mokytojos Rūtos Budinavičienės  dėka visas festivalio daineles galime surasti ir  pamatyti Youtube, Muzika darželyje, grojaraštis Linksmasis Švyturiukas 2020.

Esu dėkinga  visoms meninio ugdymo mokytojoms už festivalio idėjos palaikymą,  autorines dainas ir vaikų parengimą ir  linkiu naujų kūrybinių sumanymų,   ieškojimų ir atradimų. Savo dainelėmis džiuginkite  mažuosius atlikėjus, ir tegul ši kūryba, lyg švyturio šviesa, vis ryškėja ir ryškėja,   sklinda  vis toliau, ir toliau..

Regina Bočkienė

autorinės dainos vaikams festivalio „Linksmasis švyturiukas“ organizatorė,

Klaipėdos l/d „Puriena“ meninio ugdymo mokytoja,

muzikos mokytoja ekspertė

 

 

Skip to content