Linksmadienis ,,Bitučių” grupėje – 2017 m.

 

Kovo 3 dieną „Bitučių“ grupėje nuo pat ryto aidėjo skardus juokas, nes vaikai rinkosi į „Linksmadienį“.  Aprangos kodas – p i ž a m a. Linksmadienį pradėjome nuo šokių ir gražiausios pižamos rinkimų. Visi nutarėme, kad kiekvieno pižama išskirtinė – tad apdovanoti buvo visi.  Vėliau dainuodami įvairias lopšines, vaikai migdė savo žaisliukus. Smagiausia šventės dalis, žinoma buvo „Pagalvių mūšis“. Didžiausių ovacijų susilaukė mergaičių, berniukų bei auklėtojos Dalios  ir auklytės Reginos mūšis. Po smagių kautynių su pagalvėmis, atsipalaidavimui vaikus pakvietėme į kino seansą žiūrėti filmuko. Vaikai kaip tikrame filme įsigijo bilietą, spragintų kukurūzų. Po pramogos vaikai kalbėjo: kaip šaunu, kad svajonės pildosi…

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“