Menu Close

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS

Lietuvos Mažųjų žaidynės (LMŽ) – tai respublikinis projektas, kuris skatina didinti vaikų fizinį aktyvumą ir motyvaciją gyventi sveikai. Projekte dalyvauja 450 Lietuvos ugdymo įstaigų ir 35 darželiai iš Klaipėdos. Projektą globoja Prezidento žmona Diana Nausėdienė. Projektą organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros mokytojų asociacija (RIUKKPA). Projekto koordinatorė įstaigoje fizinio ugdymo mokytoja Santa Neniškytė-Belkinienė.
Projektas buvo vykdomas 3 etapais.
I etapas vasario – kovo mėnesiais įstaigoje buvo organizuojamos Virtualios fizinio raštingumo pamokėlės;

II etapas Fizinio aktyvumo ir judėjimo džiaugsmo festivalis įstaigoje;

III -asis etapas Finalinis festivalis vyko birželio 4 dieną, Palangos Sporto rūmuose.

Teisę dalyvauti Finaliniame III –etape ir atstovauti įstaigos garbę iškovojo „Drugelių“ grupės ugdytiniai ir auklėtojos Skirmantė Barbšienė ir Indrė Rumbutienė.

Skip to content