Laukiam Kalėdų – 2016 m. gruodis

Priešmokyklinė ,,Bitučių“ grupė labai, labai laukia Kalėdų. Vaikai įvairiausiais darbeliais pasipuošė savo patalpas, auklėtoja pagamino Advento kalendorių , kuriame jie kasdien randa gražių palinkėjimų ir įdomių užduočių. O štai gruodžio 7 dieną patyrė daug puikių emocijų ir įspūdžių, nes auklėtoja Dalia Reizgienė pakvietė vaikus vykti į ekskursiją prie miesto eglės ir į šventinę edukacinę valandėlę Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Užsiėmimo metu vaikai sužinojo, kaip šv. Kalėdas šventė bei Naujuosius metus sutikdavo klaipėdiškiai. Muziejininkė vaikams papasakojo ir istoriją apie šv. Kalėdų kilmę, kiek dienų ir kaip jos būdavo švenčiamos, kada ir iš kur į Europą bei Lietuvą atkeliavo kalėdinė eglutė, jos puošimo tradicijos bei svarbiausias šventės personažas – Kalėdų Senis, pamokė kūčių burtų ir kaip pasigaminti girliandą ant eglutės, panaudojant šiaudą, spalvotą popierių ir kviečių varpas.

Smagiausia, kad gruodžio 10 dieną ,,Bitučių“ grupės vaikai ir jų tėveliai pirmieji susitiks su Kalėdų seneliu  ir jau viską žinos apie šią nuostabią šventę.

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. +370 46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
www.svetainesdarzeliams.lt

2024 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“