Menu Close

Laukiam Kalėdų – 2016 m. gruodis

Priešmokyklinė ,,Bitučių“ grupė labai, labai laukia Kalėdų. Vaikai įvairiausiais darbeliais pasipuošė savo patalpas, auklėtoja pagamino Advento kalendorių , kuriame jie kasdien randa gražių palinkėjimų ir įdomių užduočių. O štai gruodžio 7 dieną patyrė daug puikių emocijų ir įspūdžių, nes auklėtoja Dalia Reizgienė pakvietė vaikus vykti į ekskursiją prie miesto eglės ir į šventinę edukacinę valandėlę Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Užsiėmimo metu vaikai sužinojo, kaip šv. Kalėdas šventė bei Naujuosius metus sutikdavo klaipėdiškiai. Muziejininkė vaikams papasakojo ir istoriją apie šv. Kalėdų kilmę, kiek dienų ir kaip jos būdavo švenčiamos, kada ir iš kur į Europą bei Lietuvą atkeliavo kalėdinė eglutė, jos puošimo tradicijos bei svarbiausias šventės personažas – Kalėdų Senis, pamokė kūčių burtų ir kaip pasigaminti girliandą ant eglutės, panaudojant šiaudą, spalvotą popierių ir kviečių varpas.

Smagiausia, kad gruodžio 10 dieną ,,Bitučių“ grupės vaikai ir jų tėveliai pirmieji susitiks su Kalėdų seneliu  ir jau viską žinos apie šią nuostabią šventę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


+ 5 = aštuoni

Skip to content