Menu Close

Karatė mokykla „Shodan“ Klaipėdoje organizuoja ir kviečia VISUS Rugsėjo 4 d. 14val. į šeimos sporto šventę „Samurajaus kelias” , kuri vyks Jono kalnelyje.

 

Mūsų siekis yra ugdyti Klaipėdoje sveiką, fiziškai aktyvią ir laimingą visuomenę. Šio NEMOKAMO renginio metu svečiams bus suteikta galimybė iš arčiau susipažinti su rytų kovos menais, filosofija bei su viena populiariausia sporto šaka Lietuvoje – karatė kiokušin.

Kaip ir samurajai, drąsūs, garbingi kovotojai, taip ir karatė kyokushin yra kilę iš Japonijos. Masutatsu Oyama sukūrė naują karatė stilių – kyokushin, kuris reiškia „absoliučios tiesos kelią“. Šis stilius savo dinamika, dvasiniu grožiu bei praktiniu efektyvumu užkariavo milijonus mėgėjų širdžių ir iki šiol yra pati populiariausia karate sistema visame pasaulyje. Karate kyokushin mokymo programa suteikia visą spektrą galimybių: nuo sveikatinimo ir savigynos iki profesionalios sportinės karjeros ir aukšto meistriškumo lygio.

Šio sporto renginio metu iššūkiu taps Samurajaus kelio įveikimas. Shodan komanda Jums paruošė net 10 skirtingų rungčių, kurių metu galėsite patikrinti savo kūno bei charakterio savybes. Užduotys yra paremtos septyniais pagrindiniai samurajaus kodekso principais:

義 – Gi – Teisingumas.
勇 – Yu – Drąsa
仁 – Jin – Geranoriškumas sugebėjimas derinti savo ir kitų interesus.
礼 – Rei – Pagarba.
誠 – Makoto arba信 – Shin– Sąžiningumas.
名誉 – Meiyo – Šlovė.
忠義 – Chūgi – Ištikimybė.

Visi renginio dalyviai bus apdovanoti prizais, o tie kurie užduotis atliks vikriai, stipriai, drąsiai ir nuoširdžiai, kaip tikri samurajai laimės papildomų prizų.

17.30val. vyks „Shodan“ klubo sportininkų pagerbimo vakaras, kurio metu apdovanosime geriausius klubo sportininkus, dalyvaujančius respublikiniuose bei tarptautiniuose karatė turnyruose. Taip pat, Jūsų lauks karatė rungčiu – tamashiwari (lentelių laužymas) ir kata(kova su šešėliu) pristatymai, nuotaikingas trenerių pasirodymas ir žaidimai. Šis vakaras yra unikali galimybė ne tik pažinti karatė Kyokushin meną bet ir artimiau susipažinti su „Shodan“ mokyklos veikla, treneriais ir auklėtiniais.

Pasikvieskite savo šeimą, draugus, kaimynus ir smagiai bei sportiškai praleiskite savaitgalį kartu su „Shodan“ karatė šeima.

 

Skip to content